نقشه ایران    سال جهش تولید
پیشگام در اقتصاد دیجیتال، انتخاب اول مشتریان مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته
close search
اخبار امور حوزه ایثارگران
تصویر
11:33 1399/12/11
جلسه شورای مشاورین مدیرعامل بانکهای دولتی و خصوصی در امور ایثارگران با حضور حجت الاسلام ثقفی مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران وزارت اقتصاد و اسد گرامی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران پست‌بانک به میزبانی بانک سپه برگزار گردید.
تصویر
11:29 1399/12/11
مشاورین وزیر اقتصاد و ارتباطات در حوزه ایثارگران بصورت جداگانه از گرامی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران پست‌بانک ایران به دلیل ارائه گزارش و عملکرد مناسب در حوزه ایثارگران در سال جاری بانک با اهداء لوح، تقدیر نمودند.
تصویر
08:24 1399/10/24
به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی ویژه نامه ای توسط اموره ایثارگران پست بانک تهییه و منتشر شد .
تصویر
13:16 1399/07/14
همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاه دست آوردهای هشت سال دفاع مقدس در مکان باغ موزه دفاع مقدس برگزار و مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران ضمن بازدید از غرفه های مختلف این نمایشگاه در غرفه وزارت ارتباطات به همراه مشاور وزیر ارتباطات حاضر و از مقام شامخ شهدا و ایثارگران ادای احترام و تجلیل به عمل آورد.
تصویر
10:27 1399/07/14
به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در پست بانک سرار کشور و مناطق و ستاد بانک مراسم تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با حضور مشاور امور ایثارگران و مدیران استانی و ستادی و مناطق برگزار گردید و یاد و خاطر حماسه سازان بزرگ آّب و خاک جمهوری اسلامی گرامی داشته شد .
تصویر
10:08 1399/07/14
به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس جلسه مشاورین ایثارگران بانک‌ها و بیمه‌ها و امور مالیاتی با حضور مهندس اوحدی معانت ریاست جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نماینده امور ایثارگران در وزارت اقتصاد، سردار رحیمی نسب معاون پارلمانی بنیاد شهید و دبیر شورای وزرا در امور ایثارگران و تعدادی از مدیران پست‌بانک ایران از جمله عسکری مدیر امور سرمایه‌انسانی و رفاه و گرامی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران نیز حضور داشتند. به میزبانی بانک صادرات در سیزدهم مهرماه سال جاری برگزار گردید. در این همایش اوحدی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهداء و جانبازان و تکریم و تجلیل از این عزیزان گفت: شهداء به اینگونه مراسم‌ها نیاز ندارند ،پیام شهداء به ما امید ، عزت و حفظ انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه است لذا اگر از هفته دفاع مقدس حرف میزنیم می‌خواهیم ببینیم فرزندان این انقلاب در هشت سال دفاع مقدس چکار کردند.؟ و چه فداکاری‌ها و رشادت‌هایی به خرج دادند تا ما امنیت داشته باشیم. وی افزود : امروزه دشمن فشار حداکثری و تحریم‌های ظالمانه را به مردم ایران وارد نموده و شرایط پیچیده‌ای است و دشمن در حال محاصره و جنگ تمام عیار اقتصادی است. ما باید با وفاق و همدلی همانند هشت سال دفاع مقدس در زمینه جهش تولید نهایت سعی و کوشش خود را بنمائیم لذا برگزاری اینگونه جلسات نشانده تکثیر فرهنگ ایثار و شهادت است