نقشه ایران    سال جهش تولید
پیشگام در اقتصاد دیجیتال، انتخاب اول مشتریان مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته
close search
تاریخ 1399/12/07         ساعت 09:08:03     گروه خبری اخبار پست بانک

در آستانه میلاد حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام پدر و روز مرد، دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک ایران طی سه جلسه جداگانه از زحمات و تلاشهای اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران امور، مشاوران و روسای ادارات کل ستادی و مناطق تهران با رعایت پروتکلهای بهداشتی، تقدیر به عمل آورد.
تصویر
‎به گزارش روابط عمومی پست‌بانک ایران، در این جلسه، دکتر شیری با تبریک ولادت حضرت علی (ع) گفت: با تلاش مجموعهی مدیران، منابع مؤثر بانک از رشد 71 درصدی برخوردار شد که بخش عمده‌ی آن جزو منابع ارزان‌قیمت بود و این اتفاق در نظام بانکی کم‌نظیر است. 
‎مدیرعامل پست‌بانک ایران اظهار داشت: رشد 185 درصدی چکهای واگذاری از دیگر دستاوردها و رخدادهای بسیار مهمی بود که با برنامهریزی صورت گرفته محقق و موجب افزایش 83 درصدی درآمدهای غیر مشاعی بانک شده است. 
‎وی در ادامه افزود: در بخش وصول مطالبات، نسبت مطالبات غیر جاری 5/6 درصد هدف‌گذاری شده بود که این هدف در سوم اسفندماه سال جاری محقق شد. همچنین مدیریت مطلوب ابزارهای الکترونیکی و اینترنتی در ارائه خدمات بانکی نشان‌دهنده‌ی رویکرد منسجم و هماهنگ مجموعهی مدیران و کارکنان در همسوئی با اهداف و برنامههای بانک است. 
‎دکتر شیری بیان داشت: عملکرد پست‌بانک ایران در دو سال اخیر با جهش همراه بوده و در سال 1400 باید نسبت به سال جاری گامهای مؤثرتری برداشته شود که این مهم مستلزم تلاش و همت دوچندان همه مدیران و کارکنان بانک است. 
‎دکتر شیری همچنین در جلسه تقدیر از مشاوران بانک گفت: سازمانها و مجموعههای بزرگ را نمی‌توان به‌تنهایی اداره کرد و در این میان، نقش مجموعه مدیران در پیشبرد سیاستها و اهداف بسیار حائز اهمیت بوده و مشاوران در بخشهای مختلف به‌عنوان بازوان مدیران ارشد در پیشبرد اهداف و برنامههای کلان بانک کمکهای شایانی مینمایند.